Üye Girişi HABERIM TURKIYE
Türkçe EnglishRSS, yeni eklenen içeriğin kolaylıkla takip edilmesini sağlayan özel bir XML dosya  formatıdır.RSS beslemelerine üye olarak seçtiğiniz bölümdeki bilgilere hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

RSS Beslemelerini Nasıl Okuyacağım ?

RSS beslemelerini okuyabilmeniz için bilgisayarınızda bir okuyucu  program mevcut olmalıdır. Eğer mevcut değilse aşağıdaki linklerden ilgili programı indirebilirsiniz.

Windows

Radio Userland
Sharp Reader 0.9.7.0
Headline Viewer 0.9.9
Feedreader 3

Machintosh OS

Radio UserLand 8.0.8 Macintosh OS 7.5.5 ve üstü
Radio UserLand 8.1 Macintosh OS X

Linux

Liferea

Cep Telefonları

Mobile-Rss-Reader
Java destegi gerekir.

Firefox

RSS Ticker
Anasayfa / SPOR / A MİLLİ TAKIM'IN HAZIRLIK MAÇLARI İLE İLGİLİ YAYIN İHALESİ DÜZENLENECEK
A MİLLİ TAKIM'IN HAZIRLIK MAÇLARI İLE İLGİLİ YAYIN İHALESİ DÜZENLENECEK
Yazdır


Haberim Türkiye Haberlerini Facebook Üzerinden Okumak İstiyorsanız Alt Kısımdan Beğen'e Tıklayın


Eklenme tarihi : 12 Şubat 2014 Çarşamba 17:38
Bu yazı 102 defa okundu.
A MİLLİ TAKIM'IN HAZIRLIK MAÇLARI İLE İLGİLİ YAYIN İHALESİ DÜZENLENECEK


Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, dün İstanbul'da yaptığı toplantıda A Milli Takım'ın oynayacağı hazırlık maçlarının yayın haklarına dair ihale düzenlenmesi kararı aldı.
Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenecek yayın ihalesinin detayları şu şekilde:
"İhale, A Milli Futbol Takımı'nın 2014-2018 yılları arasında UEFA tarafından merkezi olarak pazarlanan UEFA EURO 2016 ve FIFA Dünya Kupası 2018 grup elemeleri ve UEFA tarafından organize edilebilecek ikişer adet hazırlık müsabakası dışında kalan, FIFA resmi müsabaka takvimi uyarınca iç veya dış sahada oynanacak 13 adet hazırlık müsabakasından ilk 9 adet hazırlık karşılaşmasının yayın hakları, 2014 Mayıs-Haziran aylarında düzenlenecek kamp organizasyonu ve bu organizasyonda oynanacak 4 adet hazırlık müsabakası yayın hakları ile 4 adet organizasyonel müsabakaya ait hakları kapsamaktadır. İlgilenen yayın kuruluşları hazırlanan ihale şartnamesini ve eklerini Türkiye Futbol Federasyonu’nun İstinye Mahallesi Darüşşafaka Caddesi No: 45 İstinye Kat: 2 - İstanbul adresinde bulunan Mali İşler Direktörlüğü’nden 5 bin TL makbuz karşılığı alabilirler. Şartname konusu müsabakalara ilişkin hakları devralmak isteyen kuruluşların, tekliflerini kapalı zarf içerisinde en geç 21 Şubat 2014 tarihi saat 11.00’e kadar İstinye Mahallesi Darüşşafaka Caddesi No: 45 Kat: 2 Sarıyer- İstanbul adresinde bulunan TFF Satın Alma Müdürlüğü’ne iletmeleri gerekmektedir. Türkiye Futbol Federasyonu, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu ve 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’na tabi olmayıp, 5894 sayılı yasaya ve özel hukuka tabi, özerk bir tüzel kişiliktir. Bu bağlamda işbu ihale süreci tümüyle özel hukuk hükümlerine tabi olup Federasyonumuz, verilen teklifleri dilediğince değerlendirme ve teklif sahipleri ile yayın hakkı sözleşmesi yapıp yapmama konusunda tamamıyla serbesttir"


Yorumlar


Yeni Yorum Yaz :

Adınız Soyadınız : *
E-Posta Adresiniz : *
Web Adresi :

Yorum :Anasayfaİletişim
HABERIM TURKIYE © 2015 • i::NET