$ DOLAR → Alış: 2,68 / Satış: 2,70
€ EURO → Alış: 2,98 / Satış: 2,99
Karkamışta Tarih Ayağa Kaldırılıyor
55 HEKTARLIK BÖLÜMÜ GAZİANTEP’İN KARKAMIŞ İLÇESİ SINIRLARINDA, 35 HEKTARLIK BÖLÜMÜ İSE SURİYE TARAFINDA YER ALAN KARKAMIŞ ANTİK KENTİ’NDE YAPILAN KAZI...
Niğdede Göçükte Hayatını Kaybeden 3 Kişi Toprağa Verildi
NİĞDE'NİN ALTUNHİSAR İLÇESİNDE KERPİÇ EVİN ÇÖKMESİ SONUCU HAYATINI KAYBEDEN ZELİHA DURUKAN, 2 YAŞINDAKİ KIZI NURCAN İLE KARDEŞİ REMZİ SABANLI GÖZYAŞLARI...
Kayıp Er Osman Karadenizden 17 Gündür Haber Alınamıyor
İHD VE KESK TARAFINDAN 17 GÜNDÜR HABER ALINAMAYAN KAYIP ER OSMAN KARADENİZ İÇİN BASIN TOPLANTISI DÜZENLENDİ.
Bursada Öğrenci Velilerinden Çocuklarımızı Başka Okula Göndermeyiz Eylemi
BURSA'DA YÜZLERCE VELİ ÇOCUKLARININ OKULUNUN DEĞİŞTİRİLECEK OLMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
Sanatçı Barış Akarsu Memleketi Bartında Anıldı
BARIŞ AKARSU'NUN ANNESİ VE HAYRANLARI MEZARI BAŞINDA DUA ETTİ.
Afad-Sen Genel Başkanı Ayhan Çelik:
AFAD ÇALIŞANLARI SENDİKASI (AFAD-SEN) GENEL BAŞKANI AYHAN ÇELİK, BAŞBAKANLIK’A BAĞLI AFET VE ACİL DURUM YÖNETİMİ BAŞKANLIĞININ İCRACI BAKANLIK OLARAK YENİDEN...
Gazisomanpaşa Belediyesinden İtüye Otobüs Hibesi
GAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ TARAFINDAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ'NE (İTÜ) OTOBÜS HİBE EDİLDİ. İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İTÜ) MASLAK KAMPÜSÜ’NDE DÜZENLENEN TÖRENE GAZİOSMANPAŞA...
Ypgli Cihan Deniz Torağa Verildi
IŞİD ÇETELERİNİN KOBANİ'YE YÖNELİK KATLİAM GİRİŞİMLERİNE KARŞI DİRENİRKEN YAŞAMINI YİTİREN YPG'Lİ CİHAN DENİZ HAKKARİ'DE TOPRAĞA VERİLDİ.
3. Küresel Barış Çalıştayı Başladı
KÜRESEL BARIŞ ÇALIŞTAYINA 47 ÇARKLI ÜLKEDEN 89 ÖĞRENCİ, BİLİM İNSANI VE AKTİVİST KATILDI.
Barış İçin 76 İl Dolaşacak Milli Bisikletçi Marmarise Ulaştı
BARIŞ VE EĞİTİME DİKKAT ÇEKMEK İÇİN İSTANBUL’DAN 29 MART’TA BİSİKLETİYLE YOLA ÇIKAN B MİLLİ TAKIM SPORCUSU MERİÇ ŞEHİT, MARMARİS’E...
Başbakan Ahmet Davutoğlu Selçuklular Sergisini Açtı
SELÇUKLU SERGİSİNİN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ.
Şehr-İ Medeniyet Antalya Kültür Defilesi Gün Sayıyor
DEFİLEDE 20 AYRI ÖZGÜN TASARIM YER ALACAK.
Nusaybinde Suriye Sınırında Hendek Kazma Çalışmaları Devam Ediyor
MARDİN'İN NUSAYBİN İLÇESİ İLE SURİYE'NİN KAMIŞLI KENTİ ARASINDA BULUNAN SINIR BÖLGESİNE ASKER TARAFINDAN HENDEK KAZMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR.
(Özel Haber) 11 Yıldır Sakat Hayvanları İmdadına Koşuyor
DAHA ÖNCE BİR ATA TAKTIĞI PROTEZ İLE AMERİKAN BASININDA DA YER ALDIĞINI DİLE GETİREN NİYAZİ ÇAPA, “AMERİKA’DA HAYVANLARLA ALAKALI YAYIN...
Ceren Hemşire Son Yolculuğuna Uğurlandı
ZONGULDAK'TA GÜNDÜZ UYKUYA YATTIKTAN SONRA BİR DAHA UYANAMAYAN 22 YAŞINDAKİ CEREN GİDER, KÖYÜNDE BEYAZ GELİNLİĞİYLE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI.
GÜNCEL HABERLER
YAPIMI BİR YILDIR SÜREN KAÇIŞ RAMPASINDA SON YAŞANAN ÖLÜMLÜ KAZA SONRASI ÇALIŞMALAR HIZLANDIRILDI
KAZA YAPAN MUHTAR ARACIYLA TARLAYA UÇTU
MUĞLA'DA ÜRETİLEN ÇAM BALININ KRİTERLERİNİ B'NİN YERİNE TÜRKİYE'NİN BELİRLEMESİ İSTENDİ.
KAHRAMANMARAŞ'TA BİR KİŞİ ARALARINDA DAHA ÖNCE HUSUMET OLDUĞU İDDİA EDİLEN BİR KİŞİ POMPALI TÜFEKLE BAŞINDAN...
KONTROLDEN ÇIKAN ARAÇ TAKLA ATTI. KAZADA 5 KİŞİ YARALANDI.
Türkçe Konuşan Ülkeler Uluslararası Gazeteciler Derneği Başkanı Güngör Yavuzarslan
EKONOMİ HABERLERİ
BORSAN GRUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI ADNAN ÖLMEZ.
EKONOMİ BAKAN YARDIMCISI ADNAN YILDIRIM, YUNANİSTAN’IN TÜRKİYE İÇİN ÖNEMLİ BİR ÜLKE OLDUĞUNU BELİRTEREK, “GELİNEN SÜREÇTE YUNANİSTAN ÇOK KRİTİK BİR AŞAMAYA GELDİ. YUNANİSTAN, ADALAR BİZİM İÇİN, ÖZELLİKLE İZMİR İÇİN ÇOK ÖNEMLİ...
AŞIRI VE SÜREKLİ YAĞIŞLARIN ORDU'NUN YÜKSEK KESİMLERİNDE KİVİ REKOLTESİNİ OLUMSUZ ETKİLEDİĞİ AÇIKLANDI
CANPA YÖNETİM KURULU ÜYESİ MURAT ÖZCAN, BU BAŞARININ SIRRININ DOĞRU MALZEME, DOĞRU DETAY VE DOĞRU UYGULAMA OLDUĞUNU BELİRTEREK, “SADECE 30 YILLIK FİRMA OLMAKLA DEĞİL, HİZMET ANLAYIŞIMIZLA EN BÜYÜKLERİN TERCİHİ OLMAKLA...
FINDIK REKOLTE TAHMİNİ 100 BİN TON.
FINDIKTA TAHMİNİ REKOLTE BELİRLEME ÇALIŞMALARI BAŞLADI.
SON GÜNLERDE SIZMA ZEYTİNYAĞINDA STOKÇULUK İDDİALARINI DEĞERLENDİREN TARİŞ ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI BİRLİĞİ BAŞKANI CAHİT ÇETİN, ÜRETİCİNİN STOK YAPACAK GÜCÜ OLMADIĞINI, ÜRETİCİDEN 13 LİRAYA ÇIKAN ZEYTİNYAĞININ 26 LİRAYA RAFTA NASIL SATILDIĞININ...
YAPILAN ÇALIŞMALAR SONUCU FINDIKTA KÜLLENME HASTALIĞI TESPİT EDİLDİ.
ADANA ÇİFTÇİLER BİRLİĞİ İKİNCİ BAŞKANI MUTLU DOĞRU, SÜTE ZAM YAPILMAMASININ HEM SÜT ÜRETİMİNE HEM DE HAYVANCILIĞA DARBE VURACAĞINI SÖYLEDİ.
TÜRKİYE ESNAF VE SANATKARLARI KONFEDERASYONU (TESK) GENEL BAŞKANI BENDEVİ PALANDÖKEN, KAMYONCU ESNAFININ KULLANMAK ZORUNDA OLDUĞU K TÜRÜ YETKİ BELGELERİNİN FİYATLARININ DÜŞÜRÜLEREK, MUTLAKA DEVİR HAKKI VERİLMESİ GEREKTİĞİNİ BELİRTTİ.
GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE AŞIRI YAĞIŞ VE DOLUNUN ETKİSİ İLE İÇ ANADOLU'DA 600 BİN DEKAR TARIM ARAZİSİNİN ZARAR GÖRDÜĞÜ BELİRLENDİ.
BAKKA HEYETİ, JAPON YATIRIMCILARA SUNUM YAPTI.
RUS ZENGİNLER, MAVİ TURLA EGE VE AKDENİZ KIYILARINI KEŞFEDİYOR.
TRABZON TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI M. SUAT HACISALİHOĞLU, İŞ DÜNYASININ DÖRT GÖZLE SİYASİ BELİRSİZLİĞİN ORTADAN KALKMASINI BEKLEDİĞİNİ İFADE ETTİ.
KÜRESEL LÜKS TÜKETİM MALLARI İLKBAHAR RAPORU’NA GÖRE, LÜKS TÜKETİCİ SAYISI 15 YIL İÇİNDE 140 MİLYONDAN 350 MİLYONA ÇIKARKEN, LÜKS TÜKETİM HARCAMALARININ YÜZDE 50’SİNİ TÜKETİCİLERİN ÜLKELERİ DIŞINDA YAPTIKLARI HARCAMALAR OLUŞTURDU.
AMBALAJ SANAYİCİLERİ DERNEĞİ’NİN YÖNETİM KURULU BAŞKANI SADETTİN KORKUT, YILIN İLK 3 AYINA AİT İHRACAT-İTHALAT RAKAMLARINI DEĞERLENDİRDİ.
TOKAT DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ TARAFINDAN AVUSTURYA’DAN TOKAT’A 275 ADET GEVE DÜVE İTHAL EDİLDİ.
MATBUU.COM CEO’SU ONUR AFŞAR, 2011 YILINDA ÜLKENİN İLK ONLİNE MATBAASINA İMZA ATARAK YENİ NESİL MATBAAYA ÖNCÜLÜK ETTİKLERİNİ BELİRTTİ. BAŞARILARINI HER GEÇEN GÜN DAHA YÜKSEĞE TAŞIDIKLARINI İFADE EDEN AFŞAR, UZUN İŞLEMLER...
DÜNYADAN HABERLER
RUSYA DEVLET BAŞKANI VLADİMİR PUTİN VE SURİYE DIŞİŞLERİ BAKANI VELİD MUALLİM BİR ARAYA GELDİ.
ABD'DE KÜÇÜK BİR UÇAK MASSACHUSETTS EYALETİNDE BULUNAN BİR EVİN ÇATISINA DÜŞTÜ. KAZANIN ARDINDAN ÇIKAN YANGINDA 3 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ.
AVRUPA KOMİSYONU BAŞKANI JEAN-CLAUDE JUNCKER, MÜZAKERELERDEN ÇEKİLEN YUNANİSTAN’I ELEŞTİRDİ. BASIN TOPLANTISI DÜZENLEYEN JUNCKER, "KENDİMİ İHANETE UĞRAMIŞ GİBİ HİSSEDİYORUM" DEDİ.
SOLAR IMPULSE 2, KÖTÜ HAVA KOŞULLARI NEDENİYLE ARA VERDİĞİ YOLCULUĞUNA YENİDEN BAŞLADI.
ABD’DE 6 HAZİRAN'DA YÜKSEK GÜVENLİKLİ HAPİSHANEDEN KAÇAN VE İNSAN AVI BAŞLATILARAK HAFTALARDIR ARANAN DAVİD SWEAT DÜN KANADA SINIRINDA YAKALANDI.
YUNAN HÜKÜMETİ, AVRUPA MERKEZ BANKASI’NIN BORÇ ÖDEMESİ TARİHİNİN UZATMAMASI YÖNÜNDE VERDİĞİ KARARIN ARDINDAN YUNAN BANKALARININ, YAPILACAK REFERANDUM SONRASINA KADAR 1 HAFTA SÜREYLE KAPALI OLACAĞINI DOĞRULADI.
İSRAİL BAŞBAKANI BİNYAMİN NETANYAHU, "BU FİLO, BÖLGEMİZDEKİ VAHŞETİ İNKAR EDEREK SADECE HAMAS TERÖR ÖRGÜTÜNE YARDIM EDEN BİR YALAN VE İKİ YÜZLÜLÜK GÖSTERİSİNDEN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR. DENİZDEN GİRİŞİN ÖNLENMESİ ULUSLARARASI...
İHLAS VAKFI, RAMAZAN MÜNASEBETİYLE BAŞTA TÜRKİYE OLMAK ÜZERE SOMALİ, AFGANİSTAN, ETİYOPYA (HABEŞİSTAN), YEMEN, SUDAN KENYA, UGANDA VE HİNDİSTAN’DA YARDIM VE İFTAR ORGANİZASYONLARI DÜZENLEDİ.
AVRUPA BİRLİĞİ (AB) DIŞ İLİŞKİLER VE GÜVENLİK POLİTİKASI YÜKSEK TEMSİLCİSİ MOGHERİNİ, İRAN İLE YÜRÜTÜLEN NÜKLEER MÜZAKERELERDE UZUN DÖNEMLİ BİR UZATMANIN SÖZKONUSU OLMADIĞINI BELİRTEREK, MÜZAKERELERİN BİR KAÇ GÜN UZAYABİLECEĞİNİ SÖYLEDİ.
ABD’DE YÜKSEK MAHKEME’NİN ÜLKENİN TÜM EYALETLERİMDE EŞCİNSEL EVLİLİĞİN BİR HAK OLDUĞUNA KARAR VERMESİNİN ARDINDAN LGBT ÜYELERİ DÜN NEW YORK’TA YÜRÜDÜ.
HAFTA SONU YUNAN VATANDAŞLARININ BANKALARA AKIN ETTİĞİ KOMŞU'DA YARIN BANKALAR KAPALI OLACAK.
KUVEYT İÇİŞLERİ BAKANLIĞI, ŞİİLERİN GİTTİĞİ CAMİYE CUMA NAMAZI SIRASINDA DÜZENLENEN BOMBALI SALDIRIYI GERÇEKLEŞTİREN SALDIRGANIN KİMLİĞİNİN SUUDİ ARABİSTAN VATANDAŞI FAHD SÜLEYMAN ABDULMUHSİN KEBA AÇIKLADI.
AVRUPA MERKEZ BANKASI BAŞKANI MARİO DRAGHİ...
BELÇİKA’NIN BATI FLANDERS BÖLGESİNDE, OKUL GEZİSİ KAPSAMINDA İNGİLTERE’DEN ALMANYA’YA GİDEN ÖĞRENCİLERİ TAŞIYAN OTOBÜS, KÖPRÜDEN UÇTU.
EURO GRUBU BAŞKANI JEROEN DİJSSELBLOEM, YAPILAN GÖRÜŞMELERDEN BİR SONUÇ ÇIKMADIĞINI VE YUNANİSTAN’IN SALI GÜNÜNE KADAR ÖDEMESİ GEREKEN BORCU İÇİN EK SÜRE TALEBİNİN REDDEDİLDİĞİNİ VE ÖDEMELERİN BİR KEZ DAHA UZATILMAYACAĞINI SÖYLEDİ.
YUNANİSTAN BAŞBAKANI ALEXİS ÇİPRAS, PARLAMENTODA KONUŞTU.
GÜNEY KORE'DE MERS SALGININA KARŞI ÖNLEMLER ARTTIRILIYOR.
TAYVAN'DA BULUNAN BİR EĞLENCE PARKINDA MEYDANA GELEN YANGINDA EN AZ 500 KİŞİ YARALANDI.
EĞİTİM HABERLERİ
GAZİANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL OKULLARINDA OKUYAN (GKV) İREM ATEŞ, TEOG 1 VE TEOG 2 SINAVLARINDAN BÜTÜN SORULARI DOĞRU YAPARAK İSMİNİ TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİNE YAZDIRDI.
İZOTOMİ PROJESİ KAPSAMINDA YAPILAN ANKETE GÖRE EN MUTLU MESLEK GRUBUNUN TASARIMCILAR, EN MUTSUZLARIN İSE AVUKATLAR OLDUĞU GÖRÜLDÜ.
REKTÖR PROF. DR. GALİP AKHAN , 31 BÖLÜME 1535 YENİ ÖĞRENCİ ALINACAĞINI İFADE ETTİ.
SANDIKLI KAYMAKAMI FAİK ARICAN SERDAR AÇIKGÖZ'E SERTİFİKA VERİRKEN FOTO
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ MEZUNİYET TÖRENİ MABEL MATİZ KONSERİ VE SÜRPRİZ EVLENME TEKLİFİYLE RENKLENDİ.
GAZİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. SÜLEYMAN BÜYÜKBERBER...
VİZYON KOLEJİNİN GELİŞTİRDİĞİ ÖZGÜN EĞİTİM MODELİ FLEXA VE VİZYONER ÖĞRETMEN AKADEMİSİ, İSTANBUL’A GELEN AMERİKAN ÜNİVERSİTE TEMSİLCİ VE AKADEMİSYENLERİNDEN TAM NOT ALDI.
MESLEK YÜKSEKOKULLARININ MEVCUT DURUMU VE SORUNLARININ BÜTÜN YÖNLERİYLE GÖRÜŞÜLMESİ AMACIYLA YÜKSEKÖĞRETİM KURULU BAŞKANLIĞINDA (YÖK) TOPLANTI DÜZENLENDİ.
TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK HAVACILIK VE UZAY BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ OLAN THK ÜNİVERSİTESİ, İZMİR'DE ÜÇÜNCÜ DÖNEM MEZUNLARINI VERDİ.
ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ’NDE EĞİTİM ALAN AFRİKA KÖKENLİ 3 ÖĞRENCİDEN BİRİ OLAN MAHAMANE SARMOYE ANKARA ÜNİVERSİTESİ’NDE TÜRKÇE HAZIRLIK EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRA MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜNDE EĞİTİM ALMAYA BAŞLADI. MAHAMANE SARMOYE, YAZ DÖNEMİNDE STAJ İÇİN MARDİN’İ TERCİH ETTİĞİNİ İFADE ETTİ.
KÜLTÜR SANAT HABERLERİ
RESİM ÖĞRETMENLİĞİNDEN EMEKLİ OLDUKTAN SONRA FARKLI BOYUTLARDA RESİM ÇALIŞMALARI YAPAN SELÇUK GÜNER, ZİHİNLE, İÇ VE...
EYÜP SULTAN BİR MÜJDENİN ARDINDAN KUTSAL TOPRAKLARDAN İSTANBUL’A KADAR GELEN EYYÜB EL ENSARİ’NİN TÜRBESİNİN BULUNDUĞU...
'HOŞGELDİN MELEK' İSİMLİ TİYATRO OYUNU İZMİR'İN ALİAĞA İLÇESİNDE SAHNELENDİ.
ÇİM KONSERLERİNİN BU HAFTAKİ KONUĞU ÖZLEM TANER OLDU. TÜRK HALK MÜZİĞİNİN İDDİALI SANATÇISI ÖZLEM TANER'İN...
'AKIL DEFTERİ' ADLI TİYATRO OYUNU İZMİR'İN ALİAĞA İLÇESİNDE SAHNELENDİ.
MUĞLA’NIN BODRUM İLÇESİNDE TÜRK DENİZCİ PİRİ REİS'İN HARİTALARINDAN OLUŞAN SERGİYİ, GAGAVUZYA ÖZERK CUMHURİYETİ CUMHURBAŞKANI IRİNA...
ÇEVRE HABERLERİ
GREENPEACE AKDENİZ, VATANDAŞLAR TARAFINDAN ELEŞTİRİLDİ. MUSTAFA UYSAL
ANTALYA’NIN AKSEKİ İLÇESİNDE YARALI OLARAK BULUNAN BİR KARAKULAK, ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VETERİNERLERİNİN TEDAVİSİYLE YAŞAMA DÖNDÜ.
KAHRAMANMARAŞ'TA YAŞANAN TOPLU BALIK ÖLÜMLERİ VATANDAŞLARI KORKUTUYOR
SİVEREK'TE İTFAİYE EKİPLERİ LEYLEKLERİ KURTARDI.
SAMSUN'DA GÖREVLİ MEMURU SADİN BAKIRCI, BİR OTOMOBİLİN ARKA AYAKLARININ ÜZERİNDEN GEÇMESİ SONUCU YARALANAN SOKAK KÖPEĞİNE SAHİP ÇIKIP KENDİ ELLERİYLE KULÜBE YAPTI.
ADANA'DA ÇUKUROVA BELEDİYESİ, SOKAK HAYVANLARINI TAKİP ETMEK AMACIYLA SAHİPSİZ VE GÜÇTEN DÜŞMÜŞ KÖPEKLERİN TAMAMINA MİKROÇİP YERLEŞTİRİYOR.
SEVİM SEVİNÇ'E AİT OLAN BALKON, KONUT BALKONU KATEGORİSİNDE 1'İNCİ OLDU.
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İLE ORMAN BAKANLIĞI ARASINDA ÇÖLLEŞMEYLE MÜCADELE KONFERANSI İÇİN PROTOKOL İŞBİRLİĞİ ANLAŞMASI İMZALANDI.
ESKİŞEHİR METEOROLOJİ 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ'NDE GÖREVLİ METEOROLOJİ UZMANI BELGİN TARINÇ, BÖLGE GENELİNİN YAKLAŞIK 1 AYDAN BERİ KUZEY KESİMLERİNDEN GELEN SOĞUK HAVANIN ETKİSİ ALTINDA OLDUĞUNU SÖYLEDİ.
OSMANİYE'NİN KADİRLİ İLÇESİNDE, BELEDİYE ŞANTİYESİNDEKİ KUM YIĞINLARINA YUVA YAPAN KIRLANGIÇLAR, ŞANTİYEDE İŞLERİN DURMASINA NEDEN OLDU. KUŞLAR, BELEDİYE BAŞKANININ TALİMATIYLA KORUMA ALTINA ALINDI.
DOĞA KORUMA VE MİLLİ PARKLAR YOZGAT ŞUBE MÜDÜRÜ CİHAN EĞİLMEZ, YOZGAT KINALI KEKLİK ÜRETİM İSTASYONUNDA 2015 YILINDA 14 BİN 325 ADET KINALI KEKLİK ÜRETİMİNİN YAPILDIĞINI SÖYLEDİ.
OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ (OKÜ) ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİLERİ, KARACAOĞLAN YERLEŞKESİ’NDE GÜNEŞ ENERJİLİ ŞARJ İSTASYONU KURDU.
MERSİN'İN SİLİFKE İLÇESİNDEKİ GÖKSU DELTASI'NDA KANADI KIRIK HALDE BULUNAN FLAMİNGO, BALIKÇILAR TARAFINDAN KURTARILDI.
BURSA ULUDAĞ KAPLIKAYA BÖLGESİNDEKİ SİNCAPLAR, İNSANLARDAN KAÇMIYOR. ANNE SİNCAP VE 2 YAVRUSU, BIRAKILAN CEVİZ VE FINDIKLARI YİYOR.
YARALI CARETTA CARETTA, BAKIMEVİ KLİNİĞİNDE YARALARI DİKİLEREK TEDAVİ EDİLDİ.
TOKAT’IN NİKSAR İLÇESİNDE YAKLAŞIK 30 DAKİKA SÜREN SAĞANAK YAĞIŞ, YOLLARI GÖLE ÇEVİRDİ, İŞYERLERİNİ SU BASTI, DERELER TAŞTI, ASFALT SÖKÜLDÜ, YOLLAR KAYA VE TAŞ PARÇALARIYLA DOLDU.
ADANA’NIN FEKE İLÇESİNDE 500 KINALI KEKLİK DOĞAYA BIRAKILDI.
AVRUPA BİRLİĞİ BAKANI VE BAŞMÜZAKERECİ VOLKAN BOZKIR, “İLK BAŞLARDA ŞÖYLEDİR BÖYLEDİR DİYE BİR SÜRÜ DEMEÇLER VERİLMESİNE RAĞMEN BUGÜNKÜ TABLODA, AK PARTİ’NİN İÇİNDE OLMAYACAĞI BİR HÜKÜMET KURULMAYACAĞI AÇIKÇA ORTAYA ÇIKMIŞTIR” DEDİ.
ÜMRANİYE BELEDİYESİ, YÜZLERCE ŞEHİT VE GAZİ YAKINLARINI DÜZENLEDİĞİ İFTAR PROGRAMINDA BİR ARAYA GETİRDİ.
FENERBAHÇE'NİN YENİ TRANSFERİ BREZİLYALI FUTBOLCU FERNANDAO, KULÜBÜN TELEVİZYONUNA KONUŞTU. YENİ SEZON ÖNCESİ HAZIRLIKLARINA VE ÇALIŞMALARA...
MİLLİ GÜVENLİK KURULU AÇIKLAMASINDA, SURİYE’DE CEREYAN EDEN HADİSELERİN ETRAFLICA DEĞERLENDİRİLDİĞİ KAYDEDİLEREK, “BÖLGEDE YAŞAYAN SİVİL HALKI HEDEF ALAN TERÖR SALDIRILARI İLE BÖLGENİN DEMOGRAFİK YAPISININ DEĞİŞTİRİLMESİNE YÖNELİK EYLEMLERDEN DUYULAN ENDİŞE DİLE GETİRİLMİŞTİR”...
ALTINDAĞ BELEDİYE BAŞKANI VEYSEL TİRYAKİ, DÖRTDİVAN KÖROĞLU KALKINMA VE DAYANIŞMA VAKFI ÜYELERİNİ İFTARDA AĞIRLADI.
KILIÇDAROĞLU, GÜNEY VE GÜNEYDOĞU GENÇ İŞADAMLARI FEDERASYONU YÖNETİCİLERİNİ GENEL MERKEZ MYK SALONUNDA KABUL ETTİ.
YUNANİSTAN'DAN KARDEŞ ŞEHİR FOÇA'YA GELEN 35 KİŞİLİK HEYET, İLK ZİYARETİNİ FOÇA BELEDİYESİ'NE YAPTI.
SAHİL GÜVENLİK EKİPLERİ, DEVAM EDEN EGE'DE UMUT OPERASYONU'NDA 291 KAÇAK GÖÇMENİ DAHA KURTARDI.
ALİAĞA BELEDİYESİ RAMAZAN ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA YAPILAN SÖYLEŞİLERE BU KEZ OYUNCU VE REJİSÖR ENGİN ALKAN, KATILDI.
AK PARTİ ANTALYA İL BAŞKANI RIZA SÜMER, PARTİLİLERİYLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ. ÜSTÜ KAPALI PARALEL YAPI VE MUHALEFETİ ELEŞTİREN SÜMER, "ALLAH KİMSEYİ ŞAŞIRMASIN. PKK'DAN MEDET UMAR HALE GELDİLER" DEDİ.
SPOR TOTO SÜPER LİG EKİPLERİNDEN ANTALYASPOR, SEZON HAZIRLIKLARINI YAPTIĞI AKŞAM ANTRENMANI İLE SÜRDÜRDÜ. İDMANDA KONUŞAN...
ILICA MAHALLESİNDE SİGARA PAKETİ İÇERİSİNDE UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ
TRABZON VERGİ DAİRESİ BAŞKANI AYHAN YAMAN
İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ (İMSİAD), ALİ OSMAN SÖNMEZ HUZUREVİ’NDE İFTAR PROGRAMI DÜZENLEDİ.