$ DOLAR → Alış: 2,76 / Satış: 2,77
€ EURO → Alış: 3,05 / Satış: 3,06
Akdeniz Depremi Gaziantepte De Hissedildi
GECE SAAT 01.00'DA MERKEZ ÜSSÜ AKDENİZ MERSİN KÖRFEZİ OLAN 5,2 BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ DEPREM GAZİANTEP’TE DE HİSSEDİLDİ.
Mardinde Gastronomi Festivali
MARDİN’DE BU YIL İLK KEZ DÜZENLENEN 1.ULUSLARARASI MARDİN GASTRONOMİ VE MUTFAK GÜNLERİ FESTİVALİNE ALTIN ŞEF YARIŞMASI FİNALİ DAMGA VURDU.
Kırıkkale Kavruluyor
SICAK HAVA DOLAYISIYLA KIRIKKALE'DE BAZI ESNAFLAR ÇALIŞMAKTA ZORLANDIKLARINI VE İŞLERİNDE DÜŞÜŞ YAŞANDIĞINI SÖYLÜYOR.
Azra Bebek İçin Aranan İlik Bulundu
AZRA BEBEK İÇİN ARANAN İLİK BULUNDU.
Çöken Ana Yolda 5 Metrelik Çukur Oluştu
OSMANİYE'NİN KADİRLİ İLÇESİNDE ANA YOLDA ÇÖKME MEYDANA GELDİ. YOLDA 5 METRELİK ÇUKUR OLUŞTU
Vali Büyükersoy, Binbaşı Kulaksızın Vuruldugu Yerde
VALİ BÜYÜKERSOY, BİNBAŞI KULAKSIZ'IN ŞEHİT EDİLDİĞİ YERDE İNCELEMELERDE BULUNDU.
Kurbağalıdereye Metro Tipi Çözüm
YAZ AYLARINDA ÇIKARDIĞI KÖTÜ KOKULAR VE ÜZERİNDE OLUŞAN KABARCIKLARLA GÜNDEME GELEN KURBAĞALIDERE'DE YAPILAN ISLAH ÇALIŞMALARININ İLK ETABI YÜZDE 90 ORANINDA...
Muhabiri Canlı Yayında Sıcak Hava Çarptı
BAYILAN MUHABİRİ KONUĞU TUTTU.
Türkiyenin Bütün Kuşkonmaz İhtiyacını Karşılıyor
ESKİŞEHİR'İN SARICAKAY İLÇESİNDE ÜRETİLEN KUŞKONMAZ, TÜRKİYE'NİN İÇ PİYASASINDAKİ İHTİYACI KARŞILIYOR
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel, Şehit Uzman Çavuş Sarpkaya İçin Mesaj Yayımladı
GENELKURMAY BAŞKANI ORGENERAL ÖZEL, ŞEHİZ UZMAN ÇAVUŞ SARPKAYA İÇİN TAZİYE MESAJI YAYIMLADI.
Çöl Sıcakları Bunaltıyor
ADANA'DA SICAK HAVADAN BUNALANLAR SOLUĞU SEYHAN BARAJ GÖLÜNDE ALDI.
Yarene Akülü Aracını İhlas Holding Hediye Etti
YAREN'İN AKÜLÜ ARAÇ HAYALİ GERÇEK OLDU. AKÜLÜ ARACINA BİNEN YAREN ÖMERUSTAOĞLU ARACIYLA DOLAŞTI.
Uludağ Üniversitesi Tto, Tübitakın Partneri Oldu
ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ VE ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TTO A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANI PROF. DR. YUSUF ULCAY, “FARKLI KURUMLAR TARAFINDAN YÜRÜTÜLMEYE ÇALIŞILAN...
Kurbağalıderede Kabarcıklar Oluşuyor
KADIKÖY'DE ISLAH ÇALIŞMALARI SÜRDÜRÜLEN KURBAĞALIDERE'DE OLUŞAN KABARCIKLAR KORKUTTU.
GÜNCEL HABERLER
ADIYAMAN’IN BESNİ İLÇESİNDE MEYDANA GELEN TRAFİK KAZASINDA 1 KİŞİ ÖLDÜ, 4 KİŞİ YARALANDI.
ADIYAMAN’IN BESNİ İLÇESİNDE MEYDANA GELEN TRAFİK KAZASINDA 1 KİŞİ ÖLDÜ, 4 KİŞİ YARALANDI.
DİYARBAKIR’IN ÇINAR İLÇESİNDE, TERÖR ÖRGÜTÜ PKK ÜYELERİNCE UZUN NAMLULU SİLAHLARLA YAPILAN SALDIRI SONUCU ŞEHİT EDİLEN...
VALİ AMİR ÇİÇEK MUĞLASPOR'LU FUTBOLCULARI İDMANDA ZİYARET EDEREK SEZON ÖNCESİ MORAL VERDİ.
GİRESUN'DA ŞÜPHELİ ÇANTA PANİĞİ POLİSİ HAREKETE GEÇİRDİ
EKONOMİ HABERLERİ
EAR TECHNİC YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE DUYMA AKUSTİKERİ MEHMET EMİN AĞAÇ, YAPTIĞI AÇIKLAMADA, ARAŞTIRMANIN ULUSLARARASI 'INTERNATİONAL JOURNAL OF AUDİOLOGY' KURULUŞU TARAFINDAN AÇIKLANDIĞINI BELİRTEREK 2003 İLE 2008 YILLARI ARASINDA 6 ALÜMİNYUM...
KÜRESEL SİGORTA BİRLİKLERİ FEDERASYONU BAŞKANI DİRK KEMPTHORNE...
YAVUZ SELİM YÜKSELİR'İN YÖNETİM KURULU BAŞKANI OLDUĞU YÜKSELİR GROUP, AVRUPA BAŞARI ÖDÜLLERİ TÖRENİNDE YILIN EN BAŞARILI ENERJİ FİRMASI SEÇİLDİ.
FOUR POİNTS BY SHERATON İSTANBUL DUDULLU, İSTANBUL’UN ÖNEMLİ SANAYİ BÖLGESİNDE AÇILDI.
İŞKUR, GENEL MÜDÜR YARDIMCISI CAFER UZUN KAYA 350 KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLAYAN ÇAĞRI MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ
TAV HAVALİMANLARI YILIN İLK YARISINDA CİROSUNU BİR ÖNCEKİ YILIN AYNI DÖNEMİNE GÖRE YÜZDE 17 ARTIRARAK 508 MİLYON AVROYA YÜKSELTTİ. TAV’IN 2015’İN İLK YARISINDA KONSOLİDE NET KÂRI DA YÜZDE 4 ARTIŞLA...
ORTA ANADOLU SÜS BİTKİLERİ VE MAMÜLLERİ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ BAŞKANI OSMAN BAĞDATLIOĞLU, HOLLANDA İLE RUSYA ARASINDAKİ ÇİÇEK KRİZİNİ TÜRKİYE'NİN FIRSATA ÇEVİREBİLECEĞİNİ SÖYLEDİ.
PETROL ÜRÜNLERİ İŞVERENLER SENDİKASI(PÜİS) YÖNETİM KURULU BAŞKANI ZAFER GÜLER.
ARAP İŞ ADAMI HASSAN ASHOOR İLÇEDE 56 DAİRELİK NORMAL KONUT, 30 DAİRELİK APART OTEL VE 5 VİLLA YAPACAK, ARKADAŞI OLAN İŞ ADAMI İSE 90 DAİRELİK KONUT İNŞA EDECEK.
BURSA TİCARET VE SANAYİ ODASI (BTSO) YÖNETİM KURULU BAŞKANI İBRAHİM BURKAY, BURSA TEKNOLOJİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ’NİN (TEKNOSAB) YÜKSEK TEKNOLOJİLİ ÜRETİM VE İHRACAT YAPAN ULUSLARARASI NİTELİKTEKİ DEV FİRMALARA EV SAHİPLİĞİ YAPACAĞINI...
TÜRKİYE MOBİLYA SEKTÖRÜNÜN LOKOMOTİF ÖRGÜTÜ MOBİLYA DERNEKLERİ FEDERASYONU (MOSFED) BAŞKANI AHMET GÜLEÇ, 2013 VE 2014 YILLARINDA SEKTÖR BÜYÜK BAŞARI GÖSTERDİĞİNİ, BU YILIN İLK YARISINA AİT SONUÇLAR DA BU İSTİKRARIN SÜRECEĞİNE...
DEİK AFRİKA İŞ KONSEYLERİ KOORDİNATÖR BAŞKANI TAMER TAŞKIN’IN EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞEN TÜRKİYE-GÜNEY AFRİKA İŞ FORUMU'NDAN OLUMLU MESAJLAR ÇIKTI.
TRABZON GIDA TARIM VE HAYVANCILIK İL MÜDÜRÜ CAHİT GÜLBAY, ODA BAŞKANLARINI BİLGİLENDİRDİ.
GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ÇİN’İN SİNCAN UYGUR ÖZERK BÖLGESİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLEN 3. İPEK YOLU KUŞAĞI İŞBİRLİĞİ VE KALKINMA FORUMU’NA KATILDI.
ESKİŞEHİR'İN SARICAKAYA İLÇESİNDE ALTERNATİF TARIM KONUSUNDA ORGANİZE SERA BÖLGESİ İÇİN HAZIRLANAN PROJE BEBKA'YA VERİLDİ
RAMAZAN AYINDA BİR ÖNCEKİ AYA GÖRE SATIŞLARDA BÖLGELERE GÖRE DEĞİŞMEKLE BERABER YÜZDE 35 ARTIŞ OLDUĞU BİLDİRİLDİ.
ANTEPFISTIĞI ÜRETİMİNDE SAĞLIKLI REKOLTE TAHMİN ÇALIŞMASI YAPILABİLMESİ VE BELİRLENEN TAHMİNİ REKOLTENİN TEK RAKAM OLARAK AÇIKLANMASI İÇİN EĞİTİM DÜZENLENDİ.
DÜNYADAN HABERLER
KAYSERİ KOCASİNAN BELEDİYESİ'NİN BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ TEŞVİK ETMEK AMACIYLA DÜZENLEDİĞİ VE BU YIL 2.'Sİ DÜZENLENEN “AVRUPA BİLİM MÜZELERİ” GEZİSİNİN SON DURAĞI İTALYA'NIN MİLANO KENTİNDEKİ LEONARDO DA VİNCİ BİLİM VE TEKNOLOJİ ULUSAL...
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, TEMASLARDA BULUNMAK ÜZERE GELDİĞİ ÇİN'DE ONURUNA VERİLEN YEMEĞE KATILDI.
CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, TEMASLARDA BULUNMAK ÜZERE GELDİĞİ PEKİN’DE ULUSAL HALK KONGRESİ BAŞKANI ZHANG DEJİANG İLE GÖRÜŞTÜ.
KAYSERİ KOCASİNAN BELEDİYESİ, BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ ALMANYA GEZİSİYLE ÖDÜLLENDİRDİ. GEZİ KAPSAMINDA MÜNİH'E GELEN ÖĞRENCİLER, BİLİM MÜZESİNİ VE BOTANİK PARKI ZİYARET ETTİ.
CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, TEMASLARDA BULUNMAK ÜZERE GELDİĞİ PEKİN’DE ÇİN HALK CUMHURİYETİ BAŞBAKANI Lİ KEQİANG İLE BİR ARAYA GELDİ.
AZERBAYCAN, ERMENİSTAN İHA'SINI DÜŞÜRDÜ.
GÜNEY KIBRIS RUM YÖNETİMİ BAŞKANI NİKOS ANASTASİADİS (SOLDA), İSRAİL BAŞBAKANI BENJAMİN NETANYAHU'YU (SAĞDA MAVİ KRAVATLI) TÖRENLE KARŞILADI.
NATO GENEL SEKRETERİ JENS STOLTENBERG, BASIN TOPLANTISINDA ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU.
ABD BAŞKANI BARACK OBAMA, AFRİKA TURU KAPSAMINDA GELDİĞİ ETİYOPYA’DAKİ TEMASLARINA BAŞBAKAN HAİLEMARİAM DESALEGN VE CUMHURBAŞKANI MULATU TESHOME İLE İKİLİ GÖRÜŞMELER GERÇEKLEŞTİREREK BAŞLIYOR.
SOMALİ’DE YABANCI DİPLOMATLARIN DA KALDIĞI OTELE DÜN DÜZENLENEN SALDIRIDA HAYATINI KAYBEDENLERİN SAYISI 13’E YÜKSELDİ.
ABD BAŞKANI BARACK OBAMA, İLK DEFA ZİYARET ETTİĞİ MEMLEKETİ KENYA'DA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ HALKA SESLENİŞ KONUŞMASINDA, "KENYA’DAKİ KAT ETTİĞİNİZ GELİŞME VE SAHİP OLDUĞUNUZ POTANSİYEL SAYESİNDE, GELECEĞİNİZİ İNŞA EDEBİLİRSİNİZ" DEDİ.
HER YIL DÜZENLENEN BORÇALI ELAT BAYRAMI; AZERBAYCAN, TÜRKİYE VE GÜRCİSTAN’DAN BİNLERCE KİŞİNİN KATILIMIYLA GÜRCİSTAN’DAKİ ARMUTLU YAYLALARINDA KUTLANDI.
JAPONYA'NIN BAŞKENTİ TOKYO’DA BULUNAN CHOFU HAVALİMANI’NDAN HAVALANAN KÜÇÜK UÇAK, KALKIŞTAN KISA SÜRE SONRA BİR BİNAYA ÇARPTI.
FRANSA’NIN BAŞKENTİ PARİS’TE ŞANLIURFA'NIN SURUÇ İLÇESİNDEKİ GERÇEKLEŞEN TERÖR SALDIRISINI PROTESTO EDİLDİ.
ABD BAŞKANI BARACK OBAMA (SOLDA) VE KENYA DEVLET BAŞKANI UHURU KENYATTA (SAĞDA), KÜRESEL GİRİŞİMCİLİK ZİRVESİNE KATILANLARI SELAMLADI.
ATİB GENEL BAŞKANI FATİH MEHMET KARADAŞ (SAĞDAKİ), “1 NİSAN 2015 TARİH İTİBARİYLE AVUSTURYA’DA YÜRÜRLÜĞE GİRMİŞ BULUNAN İSLAM KANUNU YENİLENMESİ SÜRECİNDE BİZ DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞIMIZIN BURADAKİ TEŞKİLATI OLAN AVUSTURYA TÜRK İSLAM...
AMERİKAN UZAY VE HAVACILIK DAİRESİ NASA, DÜNYA'YA BENZER BİR GEZEGENİN TESPİT EDİLDİĞİNİ DUYURDU. NASA, KEPLER-452B İSMİ VERİLEN GEZEGENİ, DÜNYA'NIN DAHA BÜYÜK VE YAŞLI KUZENİ OLARAK TANIMLADI.
ABD SAVUNMA BAKANI ASH CARTER, IRAK’A GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ZİYARET KAPSAMINDA GELDİĞİ ERBİL’DE IRAK KÜRT BÖLGESEL YÖNETİMİ BAŞKANI MESUD BARZANİ İLE BİR ARAYA GELDİ.
EĞİTİM HABERLERİ
AVRUPA KAMU YÖNETİMİ ENSTİTÜSÜ, KARŞIYAKA'NIN "FİLİZLERİNİ GELECEĞE HAZIRLIYORUZ-HER APARTMAN İLE BİR ÖĞRENCİ OKUTUYORUZ" PROJESİNİ, AVRUPA'NIN EN İYİ 26 PROJESİ ARASINDA GÖSTERDİ. BÜYÜK ÖDÜL İÇİN KASIM AYINDA HOLLANDA'YA GİDECEK OLAN BAŞKAN AKPINAR, "ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE KARŞILIKSIZ BURS SAĞLAMAK ADINA, TOPLUMSAL DAYANIŞMANIN EN...
İSTANBUL ESENYURT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. CUMA BAYAT, TERCİH YAPACAK ADAYLARA ÜNİVERSİTE DEĞİL, BÖLÜM SEÇMELERİ YÖNÜNDE TAVSİYEDE BULUNDU.
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ LİSE ÖĞRENCİLERİNE YAZ OKULU FIRSATI SUNUYOR. PROGRAMDA 2 HAFTA BOYUNCA AKADEMİSYENLERDEN ALANLARINA YÖNELİK DERSLERİN YANINDA, UYGULAMAYA YÖNELİK TEKNİK ÇALIŞMALAR, SEMİNERLER VE SOSYAL AKTİVİTELER DE YER ALDI.
KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ’NİN YENİ NESİL VE GİRİŞİMCİ BİR ÜNİVERSİTE OLARAK MEZUNLARINA, AKADEMİSYENLERİNE VE ÖĞRENCİLERİNE HEM İŞ BULMA HEM DE İŞ KURMA ANLAMINDA DESTEK VERDİKLERİNİ SÖYLEYEN KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ İNEO TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ DİREKTÖRÜ İSMAİL HAKKI POLAT, 21. YÜZYIL İTİBARİYLE ÖZELLİKLE...
İZMİR KÂTİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ, YENİ EĞİTİM ALANLARINDAKİ İMKANLARINI BU YIL ALACAĞI 126 ÖĞRENCİSİNE DAHA SUNMAYA HAZIRLANIYOR.
NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ MÜTEVELLİ HEYET BAŞKANI LEVENT UYSAL, GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE MEDYADA YER ALAN KONTENJANLARIN DOLMADIĞI YÖNÜNDEKİ İDDİALARA RESMİ RAKAMLARLA CEVAP VERDİ.
ÜNİVERSİTE TERCİH DÖNEMİNİN DEVAM ETTİĞİ ŞU GÜNLERDE TÜRKİYE’DE SAĞLIK KURUMLARININ ARTMASIYLA SAĞLIK PERSONELİNE DUYULAN İHTİYACIN HİSSEDİLMESİ UNSURUNU GÖZ ÖNÜNE ALAN İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ MÜTEVELLİ HEYET BAŞKANI ABDÜLKADİR GAYRETLİ, TERCİH YAPACAK ÖĞRENCİLER İÇİN BESLENME VE DİYETETİK, ODYOMETRİ, ANESTEZİ, İLK VE ACİL...
EĞİTİMDEN GELEN GELİRİN YİNE EĞİTİME AKTARILMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLEYEN NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ MÜTEVELLİ HEYETİ BAŞKANI LEVENT UYSAL HEDEFLERİNİN BÜTÜN ÖĞRENCİLERE BURS VERMEK OLDUĞUNU BELİRTTİ.
GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI FATMA ŞAHİN, TEOG SINAVINDA BİRİNCİ OLAN ÖĞRENCİLERİ ZİYARET ETTİ.
YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (YTÜ) DÜZENLEYECEĞİ “TANITIM GÜNLERİ” İLE 2015 LİSANS YERLEŞTİRME SINAVI’NI (LYS) KAZANAN ÜNİVERSİTE ADAYLARINI AĞIRLAYACAK. İKİ GÜN BOYUNCA DEVAM EDECEK TANITIM GÜNLERİNDE ÜNİVERSİTE ADAYLARI, YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ AKADEMİSYENLERİNDEN ÜNİVERSİTE HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALACAK.
KÜLTÜR SANAT HABERLERİ
ORDU TARİHİ PAŞAOĞLU KONAĞI ETNOGRAFYA MÜZESİ İHTİYACA CEVAP VEREMİYOR
MUĞLA VALİSİ AMİR ÇİÇEK, MUĞLALI YÖNETMEN YÜKSEL AKSU'NUN AĞUSTOS AYINDA ÇEKİMLERİNİ BAŞLAYACAĞI 'İFTARLIK GAZOZ' FİLMİNİN...
ORDU'DA ANTİK KURUL KALESİNDEKİ KAZILAR SÜRÜYOR.
SİNOP'TA MİDYE VE CEVİZ KABUĞU SATAN CEYHAN BİLGİCİ
BEYAZ FİL ADLI TİYATRO OYUNU ALİAĞA'DA SAHNELENDİ.
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI MEMEDALİ ÖZKURT, ATİLLA ARCAN'IN PROGRAMINA KATILAN HALDUN DORMEN'E HEDİYE TAKDİM ETTİ.
ÇEVRE HABERLERİ
LİSİNİA KURUSUCU VETERİNER HEKİM ÖZTÜRK SARICA, VURULAN PELİKANIN VÜCUDUNDA GAZLI KANGRENLER OLDUĞUNU SÖYLEDİ.
ŞAHİN, 4 AYLIK TEDAVİNİN ARDINDAN YARALI HALDE BULUNDUĞU NEVŞEHİR'İN ÜRGÜP İLÇESİNE BAĞLI MUSTAFAPAŞA KÖYÜNDE YENİDEN DOĞAYA BIRAKILDI.
HAŞİM İŞCAN CADDESİ'NDE FOTOĞRAFLANAN 3 FARKLI ARACIN ARKA PLAKALARINI OKUMAK BİLE İMKANSIZ HALDEYDİ.
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BÜNYESİNDE 11 AYDIR UYGULANMASINA DEVAM EDİLEN ‘İSTİHDAM İÇİN KOORDİNASYON VE EĞİTİM PROJESİ’YLE DEZAVANTAJLILARIN ÖNÜNDEKİ ENGELLER BİR BİR KALDIRILIYOR.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BUSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, HER YAZ DÖNEMİNDE YAPTIĞI DERE TEMİZLİĞİ ÇALIŞMALARINI HIZ KESMEDEN SÜRDÜRÜYOR.
ALMANYA’DAN “GENÇLİK DEĞİŞİM PROJESİ” KAPSAMINDA GİRESUN'A GELEN BİR GRUP GENÇ, GİRESUN KALESİ'NDE ÇÖP TOPLADI.
MANİSA’DA SICAK HAVADA SAHİBİYLE GEZİNTİYE ÇIKAN BİR KÖPEK, ÇAREYİ MALTA PARKINDA BULUNAN SU FISKİYELERİNDE SERİNLEMEKTE BULDU.
DENİZLİ’NİN ÇARDAK, BAKLAN VE ÇAL İLÇELERİNDEKİ GÖLETLERE 25 BİN AYNALI SAZAN YAVRUSU BIRAKILDI.
MUĞLA’NIN MARMARİS İLÇESİNDE MARMARİS ÇEVRECİLERİ DERNEĞİ EKİBİNİN GERÇEKLEŞTİRDİĞİ DENİZ DİBİ TEMİZLİĞİ SIRASINDA 12 TEKERLEKLİ KAMYON DAMPERİ BULUNMASI DALGIÇLARI ŞAŞKINA ÇEVİRDİ.
MERKEZİ ADANA’DA BULUNAN KİMSESİZ HAYVANLARI VE DOĞAYI KORUMA DERNEĞİ (KİHAYKO), HAYVANSEVERLERİN SOKAKLARDA BESLEDİĞİ VE BAKTIĞI 30 KEDİ VE KÖPEĞİ KISIRLAŞTIRDI.
SAMSUN'DA VATANDAŞLAR TARAFINDAN BULUNAN YAVRU KARACA BÜYÜKLÜ JANDARMA KARAKOLU'NA TESLİM EDİLDİ.
MARMARİS ÇEVRECİLERİ DERNEĞİ BAŞKANI AHMET KUTENGİN, BASIN MENSUPLARINA YAPTIĞI AÇIKLAMADA, BAYRAMIN İLK GÜNÜ BAŞLAYAN BALIK ÖLÜMLERİNİN DEVAM ETTİĞİNİ KAYDETTİ.
TEKİRDAĞ’IN ERGENE İLÇESİNDE SULAMA GÖLETİNDE BULUNAN BİNLERCE ÖLÜ BALIK, KIYIYA VURDU.
ORDU'NUN MESUDİYE İLÇESİNDE TOPÇAM BARAJ GÖLÜ MUHTEŞEM GÖRÜNTÜSÜ İLE DİKKAT ÇEKİYOR
TUNCELİ'DE BULUNAN HAYVAN LEŞİNİN ANADOLU PARSINA AİT OLABİLECEĞİ BELİRTİLDİ.
PLAJDA TOPLANAN İZMARİTLER, PET ŞİŞELERE KONULARAK PLATFORMA ASILDI.
MERSİN BAROSU BAŞKANI ALPAY ANTMEN, BOZYAZI İLÇESİNİN GÖZCE KÖYÜNDE YAPILMASI PLANLANAN KATI ATIK BERTARAF TESİSİNİN İNSAN SAĞLIĞINA VE ÇEVREYE ZARAR VERECEĞİNİ ÖNE SÜRDÜ.
ORDU TURNALIK YAYLASINDA HES İNŞAATINDAN SONRA 30 HAZİRAN 2015 TARİHİNDE ÇEKİLEN FOTOĞRAF, 4 YILDA YAŞANAN DURUMU GÖZLER ÖNÜNE SERİYOR.
BARIŞ İÇİN KADIN GİRİŞİMİ PLATFORMU ÜYELERİ, BEŞİKTAŞ VE KARTAL’DA ‘BARIŞ İÇİN SES ÇIKART’ İSİMLİ EYLEM GERÇEKLEŞTİRDİ.
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ. TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ BİR YANDAN ‘TEMİZ...
TÜRKİYE, ÜNİVERSİTELER ARASI OYUNLARDA TARİHİNDE İLK KEZ AVRUPA ŞAMPİYONLUĞU KAZANDI.
TERÖR GÜNDEMİYLE OLAĞANÜSTÜ TOPLANAN TBMM GENEL KURULU'NDA BAŞBAKAN YARDIMCISI VE HÜKÜMET SÖZCÜSÜ BÜLENT ARINÇ, KONUŞMASI SIRASINDA SÖZLERİNE TEPKİ GÖSTEREN HDP DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ NURSEL AYDOĞAN'A, "HANIMEFENDİ SUS, BİR KADIN OLARAK SUS"...
GÜVENLİK ZİRVESİ, BAŞBAKAN AHMET DAVUTOĞLU BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİRİLİYOR.
HDP EŞ GENEL BAŞKANI SELAHATTİN DEMİRTAŞ, TÜRK TABİPLER BİRLİĞİNİ (TTB) ZİYARETİ SIRASINDA PROTESTO EDİLDİ.
Trabzon Ülkü Ocaklarında bayramlaşma bayramın ikinci günü İl Ocak binasında gerçekleştirildi.İlçe ocakların, ortaöğretim teşkilatlarının sendika ve partililerin hazır bulunduğu bayramlaşma programının ardından İl Başkanı Mihrab Altınışık ve yönetimi Sülüklü Mezarlığında...
NİLÜFER GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR MÜDÜRÜ MUTLU AKIN, NİLÜFER BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA BOZBEY’İ ZİYARET EDEREK, YAPILACAK ORTAK ÇALIŞMALARLA İLÇEYİ SPOR MERKEZİ YAPMAK İSTEDİKLERİNİ SÖYLEDİ.
KARACABEY BELEDİYESİ’NDE BUNDAN BÖYLE MESAİ GİRİŞ ÇIKIŞLARINDA PARMAK İZİ OKUYUCU SİSTEM YERİNE OTOMATİK YÜZ TANIMA...
İLÇE GENELİNDE MAHALLELERİ PARK VE MEYDANLARLA DONATAN OSMANGAZİ BELEDİYESİ, YEŞİLOVA MAHALLESİ’NE NEFES ALDIRACAK MEYDAN PROJESİNİN...