$ DOLAR → Alış: 2,75 / Satış: 2,77
€ EURO → Alış: 3,05 / Satış: 3,06
Jandarma Komutanı Şehit Oldu
(ARŞİV), SİLAHLI SALDIRIDA İLÇE JANDARMA GARNİZON KOMUTANI İLÇE GARNİZON KOMUTANI JANDARMA BİNBAŞI ARSLAN KULAKSIZ, HAYATINI KAYBETTİ.
Doğuştan Engelli Küçük Yarenin Hayat Mücadelesi
ORDU'DA DOĞUŞTAN BELDEN AŞAĞISI VE SAĞ KOLU OLMAYAN 8 YAŞINDAKİ YAREN ÖMERUSTAOĞLU ARKADAŞLARI GİBİ DIŞARIDA GEZMEK İÇİN AKÜLÜ ARAÇ İSTERKEN,...
4 Çevrecinin Mağara Eylemi
OTURMA EYLEMİ ÖNCESİ AÇIKLAMALARDA BULUNAN ENGİN ZAMAN, MAĞARA İÇİN TEDBİR ALINMAZSA 200 KİŞİNİN OLASI BİR SEL FELAKETİNDE EVSİZ KALABİLECEĞİNİ İFADE...
Suriye Sınırında Hareketlilik Sürüyor
KİLİS VALİSİ SÜLEYMAN TAPSIZ, ELBEYLİ İLÇESİNDEKİ DAĞ HUDUT KARAKOLU’NDA İNCELMELERDE BULUNDU.
Suriye Sınırında Hareketlilik Sürüyor
KİLİS VALİSİ SÜLEYMAN TAPSIZ, ELBEYLİ İLÇESİNDEKİ DAĞ HUDUT KARAKOLU’NDA İNCELMELERDE BULUNDU.
Şehit Polis Kırıkkalede Son Yolculuğuna Uğurlandı
ŞEHİT POLİS MUHAMMET FATİH SİVRİ MEMLEKETİ KIRIKKALE'DE DÜZENLENEN CENAZE TÖRENİNİN ARDINDAN TOPRAĞA VERİLDİ.
Vali Tapsız, Dağ Hudut Karakoluna Yapılan Saldırıyı Değerlendirdi
KİLİS VALİSİ SÜLEYMAN TAPSIZ, SINIRDA HER TÜRLÜ FİZİKİ TEDBİRLERİN ALINDIĞINI SÖYLEDİ.
Gazipaşada Devasa Yılanlar Korkutuyor
ZEYTİNADA MAHALLESİNDEN DURMUŞ ŞAHİN, EVİNİN ÇEVRESİNDE GÖRDÜĞÜ 4 METREYE YAKIN YILANI AV TÜFEĞİYLE ÖLDÜRDÜ.
Sabahat Türkler, Son Yolculuğuna Uğurlandı
DİSK KURUCU GENEL BAŞKANI KEMAL TÜRKLER’İN EŞİ SABAHAT TÜRKLER, ŞİŞLİ CAMİİ'NDE KILINAN CENAZE NAMAZININ ARDINDAN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI. TÜRKLER'İN KIZI...
Toprağın Dili Şiirlere Ve Fotoğraflara Döküldü
TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ’NİN TOPRAĞIN VE TARIMIN ÖNEMİ KONUSUNDA SOSYAL VE BİREYSEL DUYARLILIĞI GELİŞTİRMEK AMACIYLA DÜZENLEDİĞİ YARIŞMADA TOPRAĞIN DİLİ ŞİİRLERE VE...
Minik Ecrin 1,5 Aydır Kayıp
MARDİN'İN MİDYAT İLÇESİNDE 44 GÜN ÖNCE BAKKALA GİTMEK ÜZERE EVDEN ÇIKARAN ECRİN TUNÇ'TAN HALEN HABER ALINAMADI.
Şehit Babasına El Sallayarak Veda Etti
DİYARBAKIR’IN LİCE İLÇESİNDE ASKERİ ARACA DÜZENLENEN SALDIRIDA ŞEHİT OLAN JANDARMA ASTSUBAY BAŞÇAVUŞ İSMAİL YAVUZ SON YOLCULUĞUNA MANİSA’NIN SALİHLİ İLÇESİNDE UĞURLANDI....
Genel Sağlık Sigortası Son Başvuru 30 Eylül
GENEL SAĞLIK SİGORTASI GELİR TESTİ İÇİN SON BAŞVURU SÜRESİNİN 30 EYLÜL 2015’E KADAR UZATILDIĞINI BELİRTEN SGK ŞIRNAK İL MÜDÜRÜ ABDULHEKİM...
“Öleceğim” Diye Mesaj Çekti 2 Saat Sonra Hayatını Kaybetti
NEZAHAT ALTUN MESAJ ATTIKTAN BİR MÜDDET SONRA HAYATINI KAYBETTİ
Gergedan Böcekleri Doğaya Salındı
ZONGULDAK MERKEZ VE ALAPLI İLÇELERİNDE VATANDAŞLAR TARAFINDAN BULUNAN GERGEDAN BÖCEKLERİ, ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN DOĞAYA SALINDI.
GÜNCEL HABERLER
10 MİLYONCU E VİZE KULANAN MİCHAEL GERARD JOHNSTON HAVA LİMANA GELİŞİ
DİYARBAKIR'DA SİLAHLI VE YÜZÜ MASKELİ GÖSTERİCİLER BİR EVDE ÇIKAN YANGINA MÜDAHALE ETMEK İÇİN SOKAK ARASINA...
ŞEHİDİN BABAOCAĞI ORTAOVA KÖYÜNDE YAS HAKİM.
ŞEHİDİN BABAOCAĞI ORTAOVA KÖYÜNDE YAS HAKİM.
TATVANDA TACİZ ATEŞİ AÇILDI
PAKET İMHA ROBOTU İLE PATLATILDI
EKONOMİ HABERLERİ
SANKO HOLDİNG ONURSAL BAŞKANI ABDULKADİR KONUKOĞLU, “HÜKÜMET KURULACAKSA BİR AN ÖNCE KURULSUN. SEÇİM OLACAKSA BİR AN ÖNCE OLSUN VE BELİRSİZLİK ARTIK BİR ŞEKİLDE SON BULSUN” DEDİ.
FİRMANIN SATIŞ VE MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİSİ PINAR DURMAZ, BİNLERCE KİŞİYE YEMEK ÜRETMENİN ÇOK BÜYÜK DİKKAT İSTEDİĞİNİ VE SATIŞ SONRASINDAKİ SIKINTILARIN HIZLA ÇÖZÜLMESİ GEREKTİĞİNİ BELİRTEREK, “TECRÜBELİ EKİBİMİZLE YEMEKLERİMİZİ TÜKETEN MÜŞTERİLERİMİZİN DEĞİŞEN...
DOĞUŞ HOLDİNG’İN SAHİP OLDUĞU YÜZDE 14,89 ORANINDAKİ GARANTİ BANKASI HİSSESİNİ DÜNYADA BANKACILIK ALANINDA ÖNEMİ BİR YERİ OLAN BİLBAO VİZCAYA ARGENTARİA (BBVA)’YA DEVRETTİ. DEVİR SONRASINDA BBVA’NIN BANKADAKİ HİSSESİ YÜZDE 39,9 OLURKEN...
KALE GRUBU CEO'SU ZEYNEP BODUR OKYAY, 5 YILDA 420 MİLYON TL YATIRIM PLANLADIKLARINI SÖYLEDİ
FENERBAHÇE PROFESYONEL FUTBOL TAKIMI’NIN 'RESMİ HAVAYOLU TAŞIYICISI' OLAN TÜRK HAVA YOLLARI AYNI ZAMANDA 2015-2016 SEZONU FORMA SPONSORU OLDU.
BASF SE İCRA KURULU BAŞKANI DR. KURT BOCK, “2015 YILININ TAMAMI İÇİN, ALTI AY ÖNCE ÖNGÖRÜLENDEN DAHA ZAYIF BİR BÜYÜME BEKLİYORUZ. DEVAM EDEN YÜKSEK RİSKE RAĞMEN, 2015 YILINA YÖNELİK GENEL...
"YEŞİLLİK ESKİŞEHİR'DE ÜRETİMİ BİTMEYEN BİR ÜRÜNDÜR"
ORDU TİCARET BORSASI BAŞKANI ZİVER KAHRAMAN, FINDIK SEKTÖRÜNDEKİ TÜM KURUMLARA ÇAĞRI YAPARAK, REKOLTE TESPİT ÇALIŞMALARININ ORTAK YAPILMASINI İSTEDİ
TÜRKİYE ZİRAAT ODALARI BİRLİĞİ (TZOB) YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE ORDU ZİRAAT ODALARI İL KOORDİNASYON KURULU BAŞKANI ARSLAN SOYDAN, KARADENİZ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ (KİB) VE FINDIK TANITIM GRUBU (FTG) BAŞKANI EDİP SEVİNÇ’İN...
İTSO BAŞKANI METİN ANIL, ÜCRETSİZ EĞİTİM PROGRAMINA 30 KİŞİ KABUL EDİLECEĞİNİ SÖYLEDİ.
TÜRKİYE SON 5 YILDA FINDIK İHRACATINDAN 9.9 MİLYAR DOLAR DÖVİZ GİRDİSİ ELDE ETTİ
SALİH ÖZMAN, TÜRKİYE'DEKİ OLUMSUZ HAVANIN ALTIN PİYASASINI KÖTÜ ETKİLEDİĞİNİ BELİRTTİ.
TÜRKİYE’NİN GÜNEYDOĞU SINIRINDA SON DÖNEMDE YAŞANAN OLAYLARIN MAVİ TURLARDA İPTALLERE YOL AÇMADIĞI, ANCAK ROTANIN YUNAN ADALARINA ÇEVRİLMESİNE SEBEP OLDUĞU KAYDEDİLDİ.
DÜNYANIN NERESİNDE OLURSA OLSUN YOKSULLARA KARŞI SORUMLULUKLARININ ÇOK BÜYÜK OLDUĞU SÖYLEYEN EMİN GRUBU YÖNETİM KURULU BAŞKANI EMİN ÜSTÜN “BİZ YILLARDIR RAMAZAN AYINDA VE DİĞER AYLARDA BU SORUMLULUĞU ELİMİZDEN GELDİĞİ KADAR...
KARACABEY'DE FAALİYET GÖSTEREN NESTLE FABRİKASI İŞÇİLERİNİN BİR YILDIR İŞTEN ÇIKARILAN ARKADAŞLARININ GERİ ALINMASI İÇİN YAPTIKLARI EYLEMLER NETİCE VERDİ VE 23 KİŞİ TEKRAR İŞE GERİ ALINDI.
TOBB YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI VE KGF YÖNETİM KURULU BAŞKANI FAİK YAVUZ (SOLDAKİ), "TÜRKİYE NE ZAMAN AYAĞA KALKSA TERÖR OLAYLARI ARTIYOR" DEDİ.
MARDİN, BATMAN, ŞIRNAK VE SİİRT İLLERİNİN İÇİNDE BULUNDUĞU TRC-3 BÖLGESİNDE, 2015 HAZİRAN AYINDA EN ÇOK KONUTUN MARDİN’DE SATILDIĞI AÇIKLANDI.
DÜNYADAN HABERLER
ABD BAŞKANI BARACK OBAMA, AFRİKA TURU KAPSAMINDA GELDİĞİ ETİYOPYA’DAKİ TEMASLARINA BAŞBAKAN HAİLEMARİAM DESALEGN VE CUMHURBAŞKANI MULATU TESHOME İLE İKİLİ GÖRÜŞMELER GERÇEKLEŞTİREREK BAŞLIYOR.
SOMALİ’DE YABANCI DİPLOMATLARIN DA KALDIĞI OTELE DÜN DÜZENLENEN SALDIRIDA HAYATINI KAYBEDENLERİN SAYISI 13’E YÜKSELDİ.
ABD BAŞKANI BARACK OBAMA, İLK DEFA ZİYARET ETTİĞİ MEMLEKETİ KENYA'DA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ HALKA SESLENİŞ KONUŞMASINDA, "KENYA’DAKİ KAT ETTİĞİNİZ GELİŞME VE SAHİP OLDUĞUNUZ POTANSİYEL SAYESİNDE, GELECEĞİNİZİ İNŞA EDEBİLİRSİNİZ" DEDİ.
HER YIL DÜZENLENEN BORÇALI ELAT BAYRAMI; AZERBAYCAN, TÜRKİYE VE GÜRCİSTAN’DAN BİNLERCE KİŞİNİN KATILIMIYLA GÜRCİSTAN’DAKİ ARMUTLU YAYLALARINDA KUTLANDI.
JAPONYA'NIN BAŞKENTİ TOKYO’DA BULUNAN CHOFU HAVALİMANI’NDAN HAVALANAN KÜÇÜK UÇAK, KALKIŞTAN KISA SÜRE SONRA BİR BİNAYA ÇARPTI.
FRANSA’NIN BAŞKENTİ PARİS’TE ŞANLIURFA'NIN SURUÇ İLÇESİNDEKİ GERÇEKLEŞEN TERÖR SALDIRISINI PROTESTO EDİLDİ.
ABD BAŞKANI BARACK OBAMA (SOLDA) VE KENYA DEVLET BAŞKANI UHURU KENYATTA (SAĞDA), KÜRESEL GİRİŞİMCİLİK ZİRVESİNE KATILANLARI SELAMLADI.
ATİB GENEL BAŞKANI FATİH MEHMET KARADAŞ (SAĞDAKİ), “1 NİSAN 2015 TARİH İTİBARİYLE AVUSTURYA’DA YÜRÜRLÜĞE GİRMİŞ BULUNAN İSLAM KANUNU YENİLENMESİ SÜRECİNDE BİZ DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞIMIZIN BURADAKİ TEŞKİLATI OLAN AVUSTURYA TÜRK İSLAM...
AMERİKAN UZAY VE HAVACILIK DAİRESİ NASA, DÜNYA'YA BENZER BİR GEZEGENİN TESPİT EDİLDİĞİNİ DUYURDU. NASA, KEPLER-452B İSMİ VERİLEN GEZEGENİ, DÜNYA'NIN DAHA BÜYÜK VE YAŞLI KUZENİ OLARAK TANIMLADI.
ABD SAVUNMA BAKANI ASH CARTER, IRAK’A GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ZİYARET KAPSAMINDA GELDİĞİ ERBİL’DE IRAK KÜRT BÖLGESEL YÖNETİMİ BAŞKANI MESUD BARZANİ İLE BİR ARAYA GELDİ.
KKTC CUMHURBAŞKANI MUSTAFA AKINCI, AVRUPA KOMİSYONU DIŞ İLİŞKİLER VE GÜVENLİK POLİTİKASINDAN SORUMLU YÜKSEK TEMSİLCİSİ VE AVRUPA KOMİSYONU BAŞKAN YARDIMCISI FEDERİCA MOGHERİNİ’Yİ KABUL ETTİ.
ABD BAŞKANI OBAMA, AFRİKA ZİYARETİNİN İLK DURAĞI VE BABASININ MEMLEKETİ OLAN KENYA'YA GİTMEK ÜZERE ÜLKESİNDEN AYRILDI.
YUNANİSTAN’I KURTARMAYA ÇALIŞAN AB’DE MAASTRİCHT EKONOMİK KRİTERLERİNİN ARTIK BİR DEĞER İFADE ETMEDİĞİ ORTAYA ÇIKTI. 28 ÜYE ÜLKENİN TOPLUM 12 TRİLYON EURO BORCU OLDUĞU AÇIKLANDI.
GENERAL FRANCESCO PAOLO FİGLİULO PRİŞTİNE’DE DÜZENLEDİĞİ BASIN TOPLANTISINDA TEHDİTLERİ CİDDİYE ALARAK BU YÖNDE TÜM GEREKLİ GÜVENLİK ÖNLEMLERİNİ HAYATA GEÇİRDİKLERİNİ KAYDETTİ.
KKTC BAŞBAKANI ÖMER KALYONCU, GÖREV SÜRESİ SONA ERMESİ NEDENİYLE YARIN ADADAN AYRILACAK OLAN TÜRKİYE’NİN LEFKOŞA BÜYÜKELÇİSİ HALİL İBRAHİM AKÇA’YI KABUL ETTİ.
YUNAN PARLAMENTOSU, KREDİTÖRLER TARAFINDAN UYGULAMAYA GEÇİRİLMESİ ŞART KOŞULAN 3’ÜNCÜ KURTARMA PAKETİNİN 2’İNCİ KISMI OLAN TEDBİRLER PAKETİNİ 230 ‘EVET’ OYUYLA KABUL ETTİ.
YUNAN PARLAMENTOMASI'NDAKİ OYLAMA HALKI SOKAKLARA DÖKTÜ.
MISIR’DA NİL NEHRİ’NDE BÜYÜK BİR YÜK GEMİSİ İLE YOLCU GEMİSİNİN ÇARPIŞMASI SONUCUNDA, YOLCU GEMİSİNDE BULUNAN 15 YOLCU BOĞULARAK CAN VERDİ.
EĞİTİM HABERLERİ
AVRUPA KAMU YÖNETİMİ ENSTİTÜSÜ, KARŞIYAKA'NIN "FİLİZLERİNİ GELECEĞE HAZIRLIYORUZ-HER APARTMAN İLE BİR ÖĞRENCİ OKUTUYORUZ" PROJESİNİ, AVRUPA'NIN EN İYİ 26 PROJESİ ARASINDA GÖSTERDİ. BÜYÜK ÖDÜL İÇİN KASIM AYINDA HOLLANDA'YA GİDECEK OLAN BAŞKAN AKPINAR, "ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE KARŞILIKSIZ BURS SAĞLAMAK ADINA, TOPLUMSAL DAYANIŞMANIN EN...
İSTANBUL ESENYURT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. CUMA BAYAT, TERCİH YAPACAK ADAYLARA ÜNİVERSİTE DEĞİL, BÖLÜM SEÇMELERİ YÖNÜNDE TAVSİYEDE BULUNDU.
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ LİSE ÖĞRENCİLERİNE YAZ OKULU FIRSATI SUNUYOR. PROGRAMDA 2 HAFTA BOYUNCA AKADEMİSYENLERDEN ALANLARINA YÖNELİK DERSLERİN YANINDA, UYGULAMAYA YÖNELİK TEKNİK ÇALIŞMALAR, SEMİNERLER VE SOSYAL AKTİVİTELER DE YER ALDI.
KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ’NİN YENİ NESİL VE GİRİŞİMCİ BİR ÜNİVERSİTE OLARAK MEZUNLARINA, AKADEMİSYENLERİNE VE ÖĞRENCİLERİNE HEM İŞ BULMA HEM DE İŞ KURMA ANLAMINDA DESTEK VERDİKLERİNİ SÖYLEYEN KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ İNEO TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ DİREKTÖRÜ İSMAİL HAKKI POLAT, 21. YÜZYIL İTİBARİYLE ÖZELLİKLE...
İZMİR KÂTİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ, YENİ EĞİTİM ALANLARINDAKİ İMKANLARINI BU YIL ALACAĞI 126 ÖĞRENCİSİNE DAHA SUNMAYA HAZIRLANIYOR.
NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ MÜTEVELLİ HEYET BAŞKANI LEVENT UYSAL, GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE MEDYADA YER ALAN KONTENJANLARIN DOLMADIĞI YÖNÜNDEKİ İDDİALARA RESMİ RAKAMLARLA CEVAP VERDİ.
ÜNİVERSİTE TERCİH DÖNEMİNİN DEVAM ETTİĞİ ŞU GÜNLERDE TÜRKİYE’DE SAĞLIK KURUMLARININ ARTMASIYLA SAĞLIK PERSONELİNE DUYULAN İHTİYACIN HİSSEDİLMESİ UNSURUNU GÖZ ÖNÜNE ALAN İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ MÜTEVELLİ HEYET BAŞKANI ABDÜLKADİR GAYRETLİ, TERCİH YAPACAK ÖĞRENCİLER İÇİN BESLENME VE DİYETETİK, ODYOMETRİ, ANESTEZİ, İLK VE ACİL...
EĞİTİMDEN GELEN GELİRİN YİNE EĞİTİME AKTARILMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLEYEN NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ MÜTEVELLİ HEYETİ BAŞKANI LEVENT UYSAL HEDEFLERİNİN BÜTÜN ÖĞRENCİLERE BURS VERMEK OLDUĞUNU BELİRTTİ.
GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI FATMA ŞAHİN, TEOG SINAVINDA BİRİNCİ OLAN ÖĞRENCİLERİ ZİYARET ETTİ.
YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (YTÜ) DÜZENLEYECEĞİ “TANITIM GÜNLERİ” İLE 2015 LİSANS YERLEŞTİRME SINAVI’NI (LYS) KAZANAN ÜNİVERSİTE ADAYLARINI AĞIRLAYACAK. İKİ GÜN BOYUNCA DEVAM EDECEK TANITIM GÜNLERİNDE ÜNİVERSİTE ADAYLARI, YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ AKADEMİSYENLERİNDEN ÜNİVERSİTE HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALACAK.
KÜLTÜR SANAT HABERLERİ
ORDU TARİHİ PAŞAOĞLU KONAĞI ETNOGRAFYA MÜZESİ İHTİYACA CEVAP VEREMİYOR
MUĞLA VALİSİ AMİR ÇİÇEK, MUĞLALI YÖNETMEN YÜKSEL AKSU'NUN AĞUSTOS AYINDA ÇEKİMLERİNİ BAŞLAYACAĞI 'İFTARLIK GAZOZ' FİLMİNİN...
ORDU'DA ANTİK KURUL KALESİNDEKİ KAZILAR SÜRÜYOR.
SİNOP'TA MİDYE VE CEVİZ KABUĞU SATAN CEYHAN BİLGİCİ
BEYAZ FİL ADLI TİYATRO OYUNU ALİAĞA'DA SAHNELENDİ.
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI MEMEDALİ ÖZKURT, ATİLLA ARCAN'IN PROGRAMINA KATILAN HALDUN DORMEN'E HEDİYE TAKDİM ETTİ.
ÇEVRE HABERLERİ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BUSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, HER YAZ DÖNEMİNDE YAPTIĞI DERE TEMİZLİĞİ ÇALIŞMALARINI HIZ KESMEDEN SÜRDÜRÜYOR.
ALMANYA’DAN “GENÇLİK DEĞİŞİM PROJESİ” KAPSAMINDA GİRESUN'A GELEN BİR GRUP GENÇ, GİRESUN KALESİ'NDE ÇÖP TOPLADI.
MANİSA’DA SICAK HAVADA SAHİBİYLE GEZİNTİYE ÇIKAN BİR KÖPEK, ÇAREYİ MALTA PARKINDA BULUNAN SU FISKİYELERİNDE SERİNLEMEKTE BULDU.
DENİZLİ’NİN ÇARDAK, BAKLAN VE ÇAL İLÇELERİNDEKİ GÖLETLERE 25 BİN AYNALI SAZAN YAVRUSU BIRAKILDI.
MUĞLA’NIN MARMARİS İLÇESİNDE MARMARİS ÇEVRECİLERİ DERNEĞİ EKİBİNİN GERÇEKLEŞTİRDİĞİ DENİZ DİBİ TEMİZLİĞİ SIRASINDA 12 TEKERLEKLİ KAMYON DAMPERİ BULUNMASI DALGIÇLARI ŞAŞKINA ÇEVİRDİ.
MERKEZİ ADANA’DA BULUNAN KİMSESİZ HAYVANLARI VE DOĞAYI KORUMA DERNEĞİ (KİHAYKO), HAYVANSEVERLERİN SOKAKLARDA BESLEDİĞİ VE BAKTIĞI 30 KEDİ VE KÖPEĞİ KISIRLAŞTIRDI.
SAMSUN'DA VATANDAŞLAR TARAFINDAN BULUNAN YAVRU KARACA BÜYÜKLÜ JANDARMA KARAKOLU'NA TESLİM EDİLDİ.
MARMARİS ÇEVRECİLERİ DERNEĞİ BAŞKANI AHMET KUTENGİN, BASIN MENSUPLARINA YAPTIĞI AÇIKLAMADA, BAYRAMIN İLK GÜNÜ BAŞLAYAN BALIK ÖLÜMLERİNİN DEVAM ETTİĞİNİ KAYDETTİ.
TEKİRDAĞ’IN ERGENE İLÇESİNDE SULAMA GÖLETİNDE BULUNAN BİNLERCE ÖLÜ BALIK, KIYIYA VURDU.
ORDU'NUN MESUDİYE İLÇESİNDE TOPÇAM BARAJ GÖLÜ MUHTEŞEM GÖRÜNTÜSÜ İLE DİKKAT ÇEKİYOR
TUNCELİ'DE BULUNAN HAYVAN LEŞİNİN ANADOLU PARSINA AİT OLABİLECEĞİ BELİRTİLDİ.
PLAJDA TOPLANAN İZMARİTLER, PET ŞİŞELERE KONULARAK PLATFORMA ASILDI.
MERSİN BAROSU BAŞKANI ALPAY ANTMEN, BOZYAZI İLÇESİNİN GÖZCE KÖYÜNDE YAPILMASI PLANLANAN KATI ATIK BERTARAF TESİSİNİN İNSAN SAĞLIĞINA VE ÇEVREYE ZARAR VERECEĞİNİ ÖNE SÜRDÜ.
ORDU TURNALIK YAYLASINDA HES İNŞAATINDAN SONRA 30 HAZİRAN 2015 TARİHİNDE ÇEKİLEN FOTOĞRAF, 4 YILDA YAŞANAN DURUMU GÖZLER ÖNÜNE SERİYOR.
MUŞ'TA GÖL VE GÖLETLERE YAKLAŞIK 80 BİN YAVRU BALIK BIRAKILDI.
DOĞU KARADENİZ'DE YEŞİL YOL TARTIŞMALARA SEBEP OLDU
ORDU'DA TRAS OCAĞINA HALK TEPKİ VERDİ
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI DOĞA KORUMA VE MİLLİ PARKLAR (DKMP) GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, SPİL DAĞI MİLLİ PARKINI ZİYARETÇİLERİNE DAHA İYİ HİZMET VERMEK MAKSADIYLA ORMAN KÖŞKLERİYLE DONATTI.
SHAKHTAR DONETSK’İN TECRÜBELİ İSMİ SRNA, “6 SENE SONRA TEKRAR İSTANBUL’DA OLMAK ÇOK GÜZEL. FUTBOL KARİYERİMİN EN İYİ YILI BURADA GEÇTİ, BURADA UEFA AVRUPA LİGİ ŞAMPİYONU OLDUK. FENERBAHÇE MAÇI SADECE BİR...
ŞAMPİYONLAR LİGİ 3. ÖN ELEME TURU MAÇINDA ŞÜKRÜ SARACOĞLU’NDA FENERBAHÇE İLE KARŞILAŞACAK OLAN SHAKHTAR DONETSK,...
BEYOĞLU BELEDİYESİ, CİHANGİR MERDİVENLERİNİN YENİLENECEĞİ MÜJDESİNİ VERDİ. BÖLGE HALKI VE SOKAK SAKİNLERİYLE YAPILAN İSTİŞARELER SONUCU...
ALİAĞA BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN 'BİR BAŞKA ALİAĞA' TEMALI FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLANDI.
654. TARİHİ KIRKPINAR YAĞLI GÜREŞLERİ ALTIN KEMER SAHİBİ ORHAN OKULU, ALANYA GÖKBEL GÜREŞLERİNE KATILACAK.
ANTALYASPOR BOSNA HERSEKLİ MİLLİ OYUNCU 25 YAŞINDAKİ SOL BEK JOSİP KVESİC İLE 4 YILLIK SÖZLEŞME...
MALBORA, ÜNLÜ'YE HAYATA GEÇİRMEYİ PLANLADIKLARI PROJELERİ ANLATTI
Trabzon Ülkü Ocaklarında bayramlaşma bayramın ikinci günü İl Ocak binasında gerçekleştirildi.İlçe ocakların, ortaöğretim teşkilatlarının sendika ve partililerin hazır bulunduğu bayramlaşma programının ardından İl Başkanı Mihrab Altınışık ve yönetimi Sülüklü Mezarlığında...
PAKET İMHA ROBOTU İLE PATLATILDI